Вже 7 місце у світовому рейтингу посідає кременчуцька дзюдоїстка Єлизавета Каланіна

4.08.2017, 14:10 Переглядів: 5 177

Срібло в Китаї та бронза з Білорусі дозволили спортсменці піднятися у рейтингу

За останні півтора місяця кременчуцька дзюдоїстка Єлизавета Каланіна піднялася з 16 на 7 місце у світовому рейтингу.

Срібло в Китаї та бронза з Білорусі дозволили спортсменці піднятися у рейтингові.

Тренер Василь Волошин розповів про успіхи своєї вихованиці:
- Після тритижневих зборів в Японії відбулися змагання в Китаї. На турнірі Єлизавета проявила себе з кращого боку. Вона зайняла 2 місце поступившись у фіналі лише у додатковий час. Функціонально у цьому плані нам необхідно допрацьовувати. Контрольний старт відбувся у Мінську. Туди з'їхалися 47 країн, адже до Чемпіонату світу залишився лише місяць і всі приїхали подивитися до потенційних суперників. Є невеличкі проблеми, травми, думаю до чемпіонату світу ми їх залікуємо.

За словами тренера з нового року розпочнеться боротьба за олімпійську ліцензію.

- Якщо раніше ліцензію отримували перші 12 місць у світовому рейтингу, то зараз - 7.

Заступник міського голови Руслан Проценко додав, що з міського бюджету виділені 50 тисяч гривень на участь у навчально-тренувальних зборах і чемпіонатах різних рівнів.

Як раніше писав «ТелеграфЪ», на початку липня у китайському Хух-Хото на турнірі світової серії Гран Прі Єлизавета Каланіна завоювала срібло. Кременчужанка у фіналі поступилася кореянці Мі Джин Хан у додатковий час.

Змагання проходили у центральному місті провінції Внутрішня Монголія, куди з'їхалися 223 спортсмени з 26 країн світу.

А 23 липня у Мінську (Білорусь) відбувся Континентальний Кубок - останні змагання перед чемпіонатом світу, який відбудеться вже через місяць у Будапешті. У цьому турнірі змагалися 411 спортсменів з 46 країн світу. Єлизавета Каланіна у ваговій категорії +78 кг завоювала бронзову нагороду.

Автор: Альона Душенко Фото: Олександр Попенко