Футболісти «Кременя» «вигризають» першу перемогу в Першій лізі

30.07.2017, 18:58 Переглядів: 5 417

Кременчуцькі футболісти мінімально перемагають сумчан

30 серпня футбольний клуб "Кремінь" на виїзді здобуває необхідних три очки. Підопічні Сергія Ященка мінімально обігрують "Суми". Єдиний гол на рахунку капітана "синьо-білих" Ігоря Тимченка.

"Суми" - "Кремінь" - 0:1

Голи: Бушман 34' (нереалізований пенальті) - Тимченко 22'

"Суми": Литвиненко, Бобров, Кошелюк, Іванов, Муховиков (Каськов 40), Бушман (Душин 84), Богачов, Лебеденко (Рудницький 73), Мединський, Лісовий, Махарадзе. Запасні: Штанько, Терзі, Лиховидько, Грищенко. Головний тренер: Ілля Близнюк

"Кремінь": Онопко, Ченбай, Квачов, Янаков (Горват 66), Тєртишний (Саркісян 84), Тимченко (Олійник В. 90+1), Боровський (Степанчук 64), Богданов, Ентін, Прошенко (Кравчук 72), Бичков. Запасні: Олійник А., Авраменко. Головний тренер: Сергій Ященко

Попередження: Богачев 57, Лісовий 90+1 - Тимченко 64

Арбітр: Олександр Павлюк (Київ)
Асистенти: Андрій Либстер (Луганськ), Сергій Наскалов (Мукачево)
Резервний арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)
Інспектор: Михайло Биць (Львів)

З перших хвилин господарі заволоділи ініціативою на полі, «Кременю» лише за 10-15 хв вдалося вирівняти гру. Перший кутовий приніс свої результати: з подачі Богданова Тимченко головою замкнув передачу у дальній кут – 0:1.

Сумчани мали можливість зрівняти рахунок, коли Янаков зіграв рукою й арбітр вказав на точку. Таким подарунком долі не дав скористатися голкіпер «синьо-білих» Віталій Онопко, він перевів м’яч на кутовий врятувавши команду від гола. До перерви «Кремінь» міг збільшити перевагу, але до кінця не змогли реалізувати свої моменти Янаков та Прошенко.

У другому таймі сумчани додали роботи кіперу «Кременя», але рахунок на табло залишився незмінним на користь «Кременя».

Після матчу керманич "Кременя" Сергій Ященко поділився з "Телеграфом" враженнями:

- Перший тайм зіграли на відмінно. Хлопці виконали настанови, мали моменти, але не вистачило майстерності реалізувати їх. Майстерність приходить з часом. Якщо будуть грати з такою самовіддачею та відношенням до гри, то думаю прийде і майстерність і забиті голи.
Під кінець другого тайму, коли суперник створив сумбур та навалу притиснувши нас до штрафної ми почали зберігати рахунок. Це нормально зважаючи на психологію футболістів. Молодці, що не допустили грубих помилок, окрім пенальті. Якщо вони й надалі гратимуть з таким настроєм, бажанням, вогнем в очах та підтримкою один одного, то в майбутньому будуть перемоги й результат. Думаю ця гра надасть впевненості хлопцям.

- Влад Піскун знову не потрапив у заявку, який зараз у нього стан?
- У Влада знову запалилися сухожилля. Він спробував потренуватися, але знову відчув больові відчуття. Поки найближчим часом ми його не побачимо.

- В ігрових моментах другого тайму було багато ударів головою, як себе почувають хлопці?
- Є незначні травми у Горвата, Тєртишного й інших, але до наступної гри вони відновляться.

"Колос" - "Кремінь"

5 серпня "Кремінь" проведе ще одну гру на виїзді, суперником "синьо-білих" буде "Колос" з Ковалівки, а 9 серпня "Кремінь" прийме "Оболонь-Бровар".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ПФК "Суми" Джерело відео: ПФК "Суми"