Баскетболіст «Кременя» у складі збірної переміг чинних чемпіонів світу

30.06.2017, 14:05 Переглядів: 2 998

Дмитро Хаблаков у складі збірної України U18 виступає на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3

Гравець баскетбольного клубу «Кремінь» Дмитро Хаблаков вдало стартував на чемпіонаті світу в Китаї з баскетболу 3х3. Разом з гравцем дублю «Кременя» під керівництвом тренера Володимира Журжія змагаються Максим Дейна та Іван Мисковець. Цього року додався Віталій Шорсткий замість Микити Нещерета (гравця «Кременя»).

Змагання тривають з 28 червня по 3 липня. Суперниками українців на першому етапі будуть збірні Катару, Нової Зеландії, Грузії і Бахрейну.

У перший ігровий день наші хлопці перемогли команду Нової Зеландії – 16:9 та чинних чемпіонів світу з Катару – 18:13.

За інформацією ФБУ, після кількох відбитих атак українці зі штрафного відкрили рахунок. Однак суперники майже одразу відігралися. До кінця другої хвилини гри чинні чемпіони світу катарці вийшли вперед на 2 очки – 3:1. Додавши в атаці українці переломили хід зустрічі. Наші юнаки повели в рахунку – 6:4.

Після половини ігрового часу збірна України залишалася попереду – 7:5. Під кінець шостої хвилини зустрічі перевага українців зросла – 10:6. Українці не змогли реалізувати кілька наступних атак і за 3 хвилини до кінця матчу різниця скоротилася – 10:9. Дальнім влучанням та штрафними наші хлопці зробили рахунок 14:11 на свою користь за 84 секунди до кінця ігрового часу. Суперники спробували через велетня Сейду наздогнати наших хлопців дальніми кидками. Однак "двійка" від Дейни остаточно позбавила чемпіонів світу шансів у цій зустрічі.

Наступні матчі за вихід з групи в чвертьфінал наша команда зіграє 1 липня проти Банхрейну та Грузії.

Пряма трасляція 1 липня о 8.45 та 11.45

До чвертьфіналу виходять по дві кращі команди з групи. Далі вони грають у плей-оф на виліт.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: FIBA3x3