Кременчужани пройшли відбір на чемпіонат Європи та світу з армспорту

15.04.2017, 17:07 Переглядів: 3 234

Кременчук представили сім спортсменів СК "Титан"

5 квітня у Харкові завершився Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1999 р.н. та молодших, юніорів 1996-1998 р.н., Чемпіонат України серед ветеранів.

Кременчук представляли спортсмени СК «Титан», які тренуються під керівництвом тренера з армспорту Сергія Калініченка.

- Володимир Базалук 1973 (КМС) «Титан» вагова категорія +110кг

Призерами змагань стали Володимир Базалук, який зайняв 2 місце на ліву та праву руку в ваговій категорії 110+ серед ветеранів, а здобутим результатом підтвердив звання КМС з армспорту.

Дмитро Безрук зайняв 3 місце на ліву руку у ваговій категорії до 75кг і здобув I розряд з армспорту. Для Дмитра це були дебютні змагання такого рівня.

Ірина Загорулько зайняла як на ліву так і на праву руку 2 місце у ваговій категорії до 45 кг і виконала норматив КМС з армспорту.

- Наше місто має дуже багато талановитих спортсменів, це дає дуже велику можливість для розвитку армспорту в цілому. Вважаю, що перемога моїх спортсменів на ЧУ з армспорту дасть поштовх для повноцінного розвитку армрестлінгу в нашому місті. Дуже шкода, що немає належного фінансування цього виду спорту, як в області так і в Україні. Наші спортсмени на кожні змагання повинні їхати за власні кошти та тренуватись в залі не облаштованому належним чином для секційних занять з армспорту, - зазначив тренер Сергій Калініченко. - Хочу висловити велику вдячність МСМК з пауерліфтингу Островському Віталію Францовичу директору спортивного клубу СК «Титан» який приймає активну участь у розвитку цього спорту та наданні по спортивного залу і обладнання для тренувань з армспорту.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК "Титан"