Суха нічия «Кременя» з першоліговим «Авангардом»

4.03.2017, 18:47 Переглядів: 2 096

Кременчуцьким вболівальникам не вдалося побачити голів у товариському матчі з "Авангардом"

4 березня футболісти "Кременя" вдома прийняли першоліговий "Авангард" з Краматорська. Матч завершився з рахунком - 0:0.

"Кремінь" - "Авангард" 0:0
"Кремінь": Онопко (Лєнчінков 46'), Бичков, Лісовий, Кравчук (Москалик 80'), Горват, Ентін (ГНП 70'), Богданов (Тєртишний 60'), Скоцький (Степанчук 46'), Козлов, Тимченко (Іванов 60'), Кошадзе (Піскун 75').
Головний тренер - Сергій Ященко

У першому таймі суперник «Кременя» мав більше шансів відкрити рахунок. Спочатку гравці «Авангарду» пробили над поперечиною, згодом голкіпер «синьо-білих» Онопко неодноразово виручав команду. Після перерви «Кремінь» діяв більш злагоджено. Вже в середині другого тайму Артем Козлов після контратаки виходив один на один з воротарем, але пробив вище воріт.

Після матчу керманич «Кременя» Сергій Ященко зазначив, що до старту чемпіонату команда готуватиметься в одноразовому режимі, де в основному акцент приділятимуть тактиці та техніці.

- Перший тайм розпочали з певного хвилювання, напевно тиснула відповідальність. Все-таки команда хорошого рівня. Тому налаштовували хлопців, що рівень команд Першої ліги вищий у всіх компонентах: у техніці, тактиці, у швидкості прийнятті рішень. Тому нашим завданням було не поступатися супернику у цих складових й проявити свої кращі якості.
Згодом команда адаптувалася і до кінця гри хлопці додали, й мали можливість забивати, але трохи не вистачило завершальної стадії, десь точної передачі, десь холоднокровності.
Загалом грою задоволений. Якщо вони й надалі так проводитимуть ігри, то буде результат, - розповів Сергій Ященко.

Наступний спаринг "Кремінь" зіграє 9 березня о 13.00 з "Олімпією" Савинці. Вже 18 березня повертається чемпіонат серед команд Другої ліги. "Кремінь" свою першу офіційну гру в новому році зіграє на виїзді з "Миром".