«Кремінь» вийшов у фінал Кубку Пожечевського

11.02.2017, 16:35 Просмотров: 1 204

«Кремінь» вийшов у фінал Кубку Пожечевського

Кременчуцька команда перемогла "Динамо" з Решетилівки

11 лютого кременчуцька футбоьна команда перемогла "Динамо" з Решетилівки. "Кремінь" переміг з рахунком - 5:2. За "Кремінь" відзначилися Степанчук, Скоцький, Кравчук та дубль на рахунку Богданова.

 

«Динамо» (Решетилівка) - «Кремінь» (Кременчук) 2:5 (2:2)

Голи: Ротань А. 58, Воронченко 81 - Богданов 26,61, Степанчук 22, Скоцький 27, Кравчук 49

Арбітр: Потькало Дмитро (Полтава) Асисстент арбітра: Миронов Олексій (Полтава), Фансико Дмитро (Полтава).

«Динамо» (Решетилівка): Швець (Кулинич, 85), Ротань А., Воронченко, Краснопьоров (Гринь, 60), Ротань П., Ягодовский (Городчанин, 30), Алоїзі (Мелащенко, 46), Колесниченко, Дитина, Ільчишин, Попов. Запасні: Масюк, Калюжний Гл. тренер: Калюжний Олег.

«Кремінь» (Кременчук): Олійник, Бичков, Ентін, Кравчук, Горват (Поплавко, 46), Лісовий, Богданов (Безлепкін, 82), Степанчук (Сидоренко, 53), Тєртишний, Скоцький, Тимченко Запасні: Онопко Гл. тренер: Ященко Сергій

 

За інформакцією прес-слуби клубу, в лазареті "Кременя" опинилося одразу троє гравців основи Владислав Піскун, Леван Кошадзе й Артем Козлов.  

 

15 лютого "Кремінь" зустрінеться з "Інгульцем" о 14.30. 

 

Турнірна таблиця у Групі "А"

команда

І

В

Н

П

Р

О

1

Кремінь

3

2

0

1

8:5 6

2

Полтава

3

2

0

1

9:2 6

3

Салтус

3

1

0

2

5:8 3

4

Динамо

3

1

0

2

5:11 3

 

Турнірна таблиця у Групі "Б"

команда

І

В

Н

П

Р

О

1

Інгулець

3

2 1 0 5:1 7

2

Нафтовик

3

1 2 0 4:2 5

3

ВорсклаU21

3

1 1 1 1:3 4

4

Олімпія

3

0 0 2 3:6 0

 

 

Календар ігор турніру

 

1-й тур

Група А

"Полтава" — "Динамо" 4:0 (2:0)

"Кремінь" — Збірна вільних агентів (Салтус) 1:2 (1:0)

Група Б

"Олімпія" — "Інгулець" 1:3

"Нафтовик" — "Ворскла" 1:1

 

2-й тур

Група А

Збірна вільних агентів — "Динамо" 2:3

"Кремінь" — "Полтава" 2:1

Група Б

"Ворскла" U-21 — "Інгулець" 0:2

"Нафтовик" — "Олімпія" 3:2

 

3-й тур

Група А

"Полтава" — "Салтус/Збірна вільних агентів" 4:1

"Динамо" — "Кремінь" 2:5

Група Б

12 лютого

"Олімпія" — "Ворскла" U-21 (12:00)

"Інгулець" — "Нафтовик" 0:0

 

Стикові матчі

 

14 лютого

За 7-8 місця

Салтус — Олімпія 1:3

За 5-6 місця

Динамо — Ворскла U21 0:3

 

15 лютого

За 3-4 місця

Полтава — Нафтовик 1:2

Фінал

Кремінь — Інгулець 2:2

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх