МФК «Кремінь» перемагають у другому матчі Кубку Пожечевського (доповнено)

9.02.2017, 17:01 Просмотров: 1 021

МФК «Кремінь» перемагають у другому матчі Кубку Пожечевського (доповнено)

Кременчуцька уоманда продовжує виступи у Кубку Пожечевського

9 лютого футбольний клуб "Кремінь" провів другу гру у Кубку Пожечевського проти "Полтави". У цьому матчі "Кремінь" переміг з рахунком -2:1.

 

На 14-й хв першими рахунок відкрили "синьо-білі", але за 10 хв полтавчани зрівнюють - 1:1. Після перерви "Кремінь" продовив тиск і на 67-й хв вийшов вперед - 2:1. 

 

«Кремінь» (Кременчук) - «Полтава» (Полтава) 2:1 (1:1)

Голи: Богданов 15, Тимченко 68 - Трояновський 23 (пенальті)

Арбітр: Дробітько Олег (Полтава)
Асистент арбітра: Матяш Олександр, Сердюк Денис (Полтава)
«Кремінь» (Кременчук): Лєнчінков, Бичков, Ентін, Кравчук, Горват, Лісовий, Богданов, Степанчук, Козлов, Тєртишний, Тимченко

Запасні: Олійник, Поплавко, Сидоренко, Скоцький.

Гл. тренер: Ященко Сергій
«Полтава» (Полтава) 1-й тайм: Кринскій, Кушніренко, Ковтун, Парамонов, Голіков, Дмитренко, Пуканич, Зеленевіч, Соломка, Трояновський, Нехтій
2-й тайм: Бонь, Приходько, Кушніренко, Ковтун, Лучик, Сокуренко, Гришин, Янаков, Пучковський, Пуканич, Мішин.

Гл. тренер: Ярошенко Юрій

Попередження: Дмитренко 18, Нехтій 33, Кравчук 39, Богданов 52.

 

 

Турнірна таблиця у Групі "А"

команда

І

В

Н

П

Р

О

1

Полтава

2

1

0

1

5:1

3

2

Салдус

2

1

0

1

4:4

3

3

Кремінь

2

1

0

1

3:3

3

4

Динамо

2

1

0

1

3:6

3

 

Нагадаємо, у першій грі підопічні Сергія Ященка повинні були зіграти з литовською "Огре", але зіграли з "Салдус", який складався з вільних агентів. Під керівництвом тренера балтійців Ігоря Троїцького (гравець національної збірної Латвії зіграв 41 матч) дублем відзначився Валентин Шевченко.

 

МФК «Кремінь» поступився у першому матчі Кубку Пожечевського

 

Наступну гру "Кремінь" зіграє з "Динамо" (Решетилівка) 11 лютого о 14.30. 

 

Календар ігор турніру

 

1-й тур

Група А

7 лютого

"Полтава" — "Динамо" 4:0 (2:0)

"Кремінь" — Збірна вільних агентів 1:2 (1:0)

Група Б

8 лютого

"Олімпія" — "Інгулець" 1:3

"Нафтовик" — "Ворскла" 1:1

 

2-й тур

Група А

9 лютого

Збірна вільних агентів — "Динамо" (12:00)

"Кремінь" — "Полтава" (14:30)

Група Б

10 лютого

"Ворскла" U-21 — "Інгулець" (12:00)

"Нафтовик" — "Олімпія" (14:30)

 

3-й тур

Група А

11 лютого

"Полтава" — "Огре" (12:00)

"Динамо" — "Кремінь" (14:30)

Група Б

12 лютого

"Олімпія" — "Ворскла" U-21 (12:00)

"Інгулець" — "Нафтовик" (14:30)

 

Стикові матчі

 

14 лютого

За 7-8 місця

А4 — Б4 (12:00)

За 5-6 місця

А3 — Б3 (14:30)

 

15 лютого

За 3-4 місця

А2 — Б2 (12:00)

Фінал

А1 — Б1 (14:30)

Автор: Альона Душенко Источник видео: ФК "Полтава"
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх