У Кременчуці зібрали маленьких Чак Норісів

7.02.2017, 12:30 Просмотров: 2 186

У Кременчуці зібрали маленьких Чак Норісів

Турнір з тхеквондо зібрав спортсменів з Полтавщини, Львова та Дніпра

У Кременчуці відбувся Відкритий кубок Кременчука з тхеквондо серед юнаків, кадетів та юніорів. 200 спортсменів з Полтави, Кременчука, Львова та Дніпра змагалися за звання кращого у двох групах. У групі А змагалися досвідчені спортсмени, а у групі Б — спортсмени, які займаються до двох років.

Результати Відкритого кубка Кременчука з тхеквондо
Молодші юнаки
Вагова категорія до 24 кг (Б)
1 місце — Андрій Пархоменко (Кременчук)
2 місце — Богдан Ромазан (Кременчук)
3 місце — Кирило Несвитайло (Кременчук)
3 місце — Артем Ковтун (Кременчук)


Вагова категорія до 26 кг (А)
1 місце — Єгор Болеста (Полтава)
2 місце — Микита Губін (Кременчук)
3 місце — Ярослав Кива (Пролтава)
3 місце — Єгор Айдін (Полтава)


Вагова категорія до 26 кг (дівчата, А)
1 місце — Ярослава Данилюк (Дніпро)
2 місце — Поліна Спартесна (Кременчук)


Вагова категорія до 28 кг (Б)
1 місце — Максим Федоренко (Кременчук)
2 місце — Ігор Жадан (Кременчук)
3 місце — Назар Костиря (Кременчук)
3 місце — Дмитро Авсейцев (Кременчук)


Вагова категорія до 32 кг (Б)
1 місце — Іван Карелін (Кременчук)
2 місце — Михайло Мелах (Кременчук)
3 місце — Ратмір Харлов (Кременчук)
3 місце — Ілля Федота (Кременчук)


Вагова категорія до 37 кг (Б)
1 місце — Данило Діденко (Кременчук)
2 місце — Олександр Смирнов (Кременчук)
3 місце — Михайло Рабинович (Кременчук)
3 місце — Дмитро Лопатнюк (Кременчук)

 

У Кременчуці зібрали маленьких Чак Норісів


Юнаки
Вагова категорія до 27 кг (А)
1 місце — Олександр Сухоруков (Дніпро)
2 місце — Максим Навара (Дніпро)
3 місце — Олександр Брага (Кременчук)
3 місце — Владислав Чугуєць (Кременчук)


Вагова категорія до 27 кг (Б)
1 місце — Іван Булак (Кременчук)
2 місце — Владислав Путілін (Кременчук)


Вагова категорія до 30 кг (А)
1 місце — Ярослав Логвиненко (Полтава)
2 місце — Ярослав Гезей (Полтава)
3 місце — Іван Ситник (Полтава)
3 місце — Адріан Афанасьєв (Кременчук)


Вагова категорія до 33 кг (А)
1 місце — Данило Хаммерман (Дніпро)
2 місце — Назар Гаврись (Полтава)
3 місце — Данило Кравченко (Кременчук)
3 місце — Владислав Романько (Полтава)


Вагова категорія до 33 кг (Б)
1 місце — Ярослав Бєлоножко (Кременчук)
2 місце — Ігор Герман (Кременчук)
3 місце — Роман Бутенко (Кременчук)
3 місце — Михайло Бойко (Кременчук)


Вагова категорія до 33 кг (дівчата, А)
1 місце — Ліна Когут (Полтава)
2 місце — Марія Головко (Дніпро)
3 місце — Анастасія Щербина (Кременчук)
3 місце — Єлизавета Лазарєва (Полтава)


Вагова категорія до 36 кг (А)
1 місце — Ярослав Власекно (Дніпро)
2 місце — Дмитро Соляник (Кременчук)
3 місце — Маркос Максименко (Кременчук)
3 місце — Денис Боднар (Львів)


Вагова категорія до 40 кг (А)
1 місце — Ігор Гаврилко (Полтава)
2 місце — Данило Прихожий (Кременчук)


Вагова категорія до 40 кг (Б)
1 місце — Данило Костюк (Кременчук)
2 місце — Артур Богомаз (Кременчук)


Вагова категорія до 48 кг (Б)
1 місце — Максим Галь (Кременчук)
2 місце — Ілля Леонтьєв (Кременчук)

 

У Кременчуці зібрали маленьких Чак Норісів

Кадети
Вагова категорія до 33 кг (А)
1 місце — Святослав Петренко (Кременчук)
2 місце — Роман Ноженко (Кременчук)


Вагова категорія до 33 кг (Б)
1 місце — Сергій Жадан (Кременчук)
2 місце — Артем Мокрий (Кременчук)


Вагова категорія до 37 кг (А)
1 місце — Вадим Мих (Кременчук)
2 місце — Ярослав Маслак (Дніпро)
3 місце — Євген Воропай (Кременчук)
3 місце — Кирило Безребрий (Кременчук)


Вагова категорія до 41 кг (А)
1 місце — Богдан Серебряков (Кременчук)
2 місце — Микита Кузьмич (Кременчук)
3 місце — Владислав Ясько (Полтава)
3 місце — Ярослав Гринько (Полтава)


Вагова категорія до 45 кг (А)
1 місце — Назарій Коколей (Кременчук)
2 місце — Ілля Бородін (Кременчук)
3 місце — Микита Амбросімов (Дніпро)
3 місце — Павло Комаревцев (Кременчук)


Вагова категорія до 49 кг (А)
1 місце — Дмитро Савченко (Кременчук)
2 місце — Данило Селезньов (Полтава)


Вагова категорія до 51 кг (кадетки, А)
1 місце — Анна Скриль (Кременчук)
2 місце — Тетяна Безп’ята (Дніпро)


Вагова категорія до 53 кг (А)
1 місце — Данило Нечипоренко (Кременчук)
2 місце — Євген Добрицький (Креенчук)
3 місце — Микита Юрченко (Полтава)
3 місце — Родіон Срібний (Полтава)


Вагова категорія до 57 кг (Б)
1 місце — Іван Кравченко (Кременчук)
2 місце — Дмитро Прохно (Кременчук)

 

Юніори
Вагова категорія до 55 кг (юніорки, А)
1 місце — Дар’я Кареліна (Кременчук)
2 місце — Владислава Калашнюк (Кременчук)
3 місце — Каріна Катачина (Львів)
3 місце — Лілія Шахова (Львів)


Вагова категорія до 59 кг (А)
1 місце — Микола Бутко (Кременчук)
2 місце — Ігор Скриль (Кременчук)
3 місце — Богдан Сиднивець (Кременчук)
3 місце — Дмитро Тупік (Полтава)


Вагова категорія до 63 кг (А)
1 місце — Вадим Боярин (Полтава)
2 місце — Дмитро Дембицький (Кременчук)

Автор: Альона Душенко Источник фото: Олександр Березянський
Теги: тхеквондо
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх