Кременчуцькі хокеїсти у складі збірної завершили Єврочеллендж на «бронзовій» ноті

18.12.2016, 15:15 Переглядів: 2 483

Збірна Україна виступила на чемпіонаті у польському Гданську

У польському Гданську завершився матч заключного 3-го туру етапу Euro Ice Hockey Challenge, в якому збірна України зустрічалася з командою Південної Кореї і зуміла здобути першу перемогу на турнірі. Доля матчу була вирішена в овертаймі, де підопічні Сергія Мазура та Олександра Савицького закинули третю вирішальну шайбу - 3:2.

Як повідомляє прес-служба хокейного клубу "Кременчук", наша команда мала перевагу в два голи вже до середини матчу, але перед цим українці з суперниками зійшлися в кулачному бою. Відзначимо, що кременчужанин Юрій Петранговський вийшов переможцем у бою з канадцем Аленом Платом, що має досвід виступу в НХЛ і АХЛ.

У першому періоді, на 15-й хвилині, гравець ХК «Кременчук» Олексій Мельников в більшості відкрив рахунок, завершивши комбінацію за участю Шаміля Рамазанова і Сергія Кузьмика. А в середині другого періоду, на 32-й хвилині, Віталій Лялька з передачі Юрія Петранговського забив другий гол і подвоїв перевагу збірної України. Після другого пропущеного гола корейці поміняли воротаря.

Україна - Корея - 3:2ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)

Україна: Захарченко. Толстушко — Петрухно, Ігнатенко — Варивода, Татаренко — Катрич, Таран — Мельников. Лялька — Буценко — Петранговський, Гаврик — Чернишенко — Німенко, Бабинець — Карпенко — Слюсар, Кіча — Кузьмик — Рамазанов.

Шайби: 1:0 Мельников (Рамазанов, Кузьмик, 14:25 більш.), 2:0 Лялька (Петранговський, 31:24), 2:1 Ч. Лі (Кван, 32:58 більш.), 2:2 Сео (Реган, 42:31 більш.), 3:2 Рамазанов (Лялька, 64:37 більш.)

Україна — Польща — 1:5 (0:2; 1:2; 0:1)

Україна: Безхлібний (Захарченко, 23:45). Толстушко — Петрухно, Таран — Ігнатенко, Катрич — Варивода, Татаренко — Мельников. Бабинець — Буценко — Лялька, КічаКузьмікПетранговський, Слюсар — Карпенко — Німенко, ГаврикЧернишенко — Рамазанов.

Голи: 0:1 Урбановіч (Капіца, Дзюбінскі, 10:35), 0:2 Гудзік (Брик, 17:29), 0:3 Коморскі (Хмєлевскі, Бепєрщ, 22:10), 0:4 Дзюбінскі (Урбановіч, Капіца, 23:45), 1:4 Кіча (Таран, Петранговський, 30:31 більш.), 1:5 Вайда (Стжижовскі, Бепєрщ, 48:17).