Кременчуцькі «слони» завоювали четверту перемогу поспіль

18.12.2016, 18:11 Переглядів: 2 737

Кременчуцький баскетбольний клуб "Кремінь" вдруге переграв “Політехнік” та покращив свої шанси на вихід до плей-офф

18 грудня кременчуцькі баскетболісти завоювали четверту перемогу поспіль, перемігши харківський "Політехнік" з рахунком - 69:64. Домашня перемога покращює шанси "слонів" на вихід до плей-офф.

“Кремінь” – “Політехнік” 69:64 (20:20, 21:15, 16:12, 12:17)

Найрезультативніші:

“Кремінь”: Хамзаєв 22оч, 5пб.

“Політехнік”: Рочняк 23оч, 9пб.

Як повідомляє прес-служба клубу, за останні три дні це вже другий матч між цими командами – в п’ятницю команди вже зустрічалися в Харкові і тоді сильнішими були гості.

Цього разу активніше ввійшли в гру господарі: кременчужани відкрили рахунок у матчі та відразу намагалися піти у відрив, проте “Політехнік” так просто здаватися не хотів та щоразу на активні дії господарів знаходив власні. Чверть так і завершилася за рівного рахунку – 20:20.

Друга десятихвилинка розпочалася з перформансу Аміля Хамзаєва: центровий “Кремня” за дві стартові хвилини закинув два влучних дальніх та реалізував середню спробу, але “Політехнік” знову зайшов сили наздогнати суперників. 41:35 після першої половини гри.

У другій половині гри команди продовжили так звані гойдалки: спочатку Кремінь відривався у рахунку, але “Політехнік” як і раніше наздоганяв зусиллями Арабаджи та Рочняка. На останніх хвилинах харків’яни і взагалі зуміли наблизитися у рахунку до господарів практично в притул, але на більше Арабаджи та компанії не вистачило. 69:64 – Кремінь святкує чергову перемогу.

Герой матчу: Аміль Хамзаєв видав справжнє шоу на початку другої десятихвилинки та заслужено став найрезультативнішим у власній команді – на рахунку бігмена 22 бали та 5 підбирань.

Післяматчеві коментарі

Наступний матч "Кремінь" зіграє вдома 23 грудня о 19.00 з одеською "БІПою", а 25 грудня о 15.00 зіграє заключний матч у році з "Хіміком" Южне.