Кремінь в «суху» переміг Арсенал-Київщину (відео)

18.04.2015, 22:13 Переглядів: 2 297

У Кременчуці «синьо-білі» з перемоги розпочали третє коло чемпіонату України серед команд 2 ліги

18 квітня «Кремінь» в «суху» переміг «Арсенал-Київщину» з Білої Церкви. Після свистка рефері «синьо-білі» пішли в атаку і вже на 9 хвилині Ваге Саркісян зі штрафного попав у штангу. Через хвилину Ваге з кутового зробив навіс у штрафну площадку суперника де Сергій Ченбай замкнув передачу точним попаданням у сітку воріт. Сергій Борзенко за кілька хвилин подвоїв рахунок – 2:0. До перерви кременчужани кілька разів атакували гостей, але збільшити рахунок їм не вдалося.

Після перерви гості закрилися на своїй частині поля і грали на контр атаках. Під кінець матчу гості мали змогу забити гол престижу, але господарів врятував воротар Віталій Онопко. Після проведених замін Сергієм Свистуном команда знову пішла вперед, на останніх хвилинах після удару Чернія м’яч пролетів над поперечиною. У підсумку рахунок залишився незмінним – 2:0.

Головний тренер «Кременя» Сергій Свистун прокоментував «Телеграфу» гру після матчу: «Віталій Онопко та Андрій Олійник два рівних воротаря, тому на даний момент ми з тренером вирішили, що необхідно дати шанс пограти Віталію, адже він непогано себе проявив на зборах.

Щодо гри, то перший тайм зіграли непогано, але у другому таймі грали нервово. Можливо на них тисне, що нам потрібні очки і необхідно вигравати в кожному матчі. Грали як в теніс, пінг-понг, будемо робити висновки, говорити з гравцями і поправляти гру».

Нагадаємо, що у цьому сезоні команди вже двічі зустрічалися між собою і в обох поєдинках «Кремінь» святкував впевнені перемоги 3:0 та 2:5.

«Кремінь»: Онопко, Кунєв, Буличов (Стебловський, 87), Курелех, Алексанов, Борзенко, Ченбай (Черній, 71), Павлик (Волошин, 81), Апришко, Саркісян, Іванов (Логінов, 78).

Запасні: Олійник, Пасичниченко, Собко.

Головний тренер - Сергій Свистун

«Арсенал-Київщина»: Філіпенко, Андрєєв, Гетьман, Шеремет, Степанюк, Куба, Тутаров (Катрюк, 46), Семеній (Пилипенко, 60), Маринчук, Ординський, Федосов.

Запасні: Ярмощук, Швець, Семка, Литвиненко, Горобець.

Головний тренер - Микола Литвин

Попередження: Ченбай (3), Апришко (49), Іванов (75), Кунєв (82) - Маринчук (76).