Усик і Покуляк завоювали бронзу чемпіонату України

21.11.2017, 10:33 Переглядів: 4 220

Кременчуцькі боксери виступили на призи видатного українського боксера, срібного призера Олімпійських ігор 2000 р., чемпіона світу серед професіоналів Андрія Котельника

19 листопада по завершенню грандіозних фінальних поєдинків Національної першості на арені «Велотрек», що у Львові, Україна дізналась імена найкращих та найсильніших боксерів головного внутрішнього боксерського старту року.

Цьогорічний чемпіонат України серед чоловіків вперше в історії проводився на призи видатних спортсменів. Національна першість Львів-2017 була організована на призи видатного українського боксера, срібного призера Олімпійських ігор 2000 р., чемпіона світу серед професіоналів – Андрія Котельника.

На фото чемпіон Європи Віктор Вихрист з тренером Олександром Ляховим та срібним призером Олімпіади Андрієм Котельником на чемпіонаті

Кременчук представляли вихованці СДЮШОР та СК «Легіон».

Кременчуцький боксер Усик наносить удар супернику

Всеволод Сліпченко у ваговій категорії 75 кг у першому поєдинку переміг киянина Романа Науменка, але  поступився срібному призеру Андрію Терегері з Києва.

У ваговій категорії до 91 кг Артем Усик завоював бронзу чемпіонату. Артем переміг львів’янина Юрія Югаса та Костянтина Пінчука з Дніпра. У півфіналі кременчужанин програв Дмитру Лісовому з Вінницької області.

Ще один кременчужанин Віталій Покуляк у ваговій категорії +91 кг виборов бронзу. Віталій залишив за бортом Роберта Жмурко та В’ячеслава Гаврилюка. У півфіналі наш боксер поступився майбутньому чемпіону Ігорю Шевадзуцькому.