Богатирі та амазонки тягали залізо у Кременчуці

17.11.2017, 14:04 Переглядів: 3 985

Вихованці СК «Титан» за вихідні встигли виступити в рідному місті та Кам'янському

11 листопада у Кременчуці на базі КДЮСШ №2 відбувся Відкритий турнір Кубок Титану з класичного жиму лежачи. Змагання проходили за підтримки СК «Титан», Кременчуцької міської ради, центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та дирекції КДЮСШ №2.

У змаганнях брали участь 50 спортсменів з трьох областей: Полтавська, Кіровоградська та Сумська.

Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді у Кременчуці та підтримка його у Полтавській області.

На помості Кубку Титана разом з дебютантами змагань змагалися багато кандидатів у майстри спорту України та майстрів спорту України. Загалом під час проведення турніру розіграли 20 комплектів медалей та були визначені абсолютні переможці серед чоловіків та жінок.

3. Марія Непран (Полтава)

За підсумками змагального дня команда СК «Титан», яка тренується під керіництвом віце-президена Владислава Крамаренка, в складі якої 13 спортсменів, здобула перше місце в командному заліку і гідно представила наше місто на турнірі.

Ольга Дроздова у ваговій категорії (в.к.) до 72 кг здобула золото першості для себе та своєї команди, Андрій Бутенко у в.к. до 83 кг став другим з результатом у 170 кг, а Сергій Єрофєєв здобув срібло у в.к. до 105 кг з результатом 202,5 кг та підкорив третє місце в абсолютному заліку.

Загалом змагання принесли велику кількість емоцій, переживань, перемог та позитивних вражень, всі спортсмени були в чудовому настрої та щирі на побажання, як до організаторів змагань та і до людей які прийшли їх підтримати.

Але, не зупинившись на одному дні змагань, команда СК «Титан» з 6 спортсменів 12 листопада вирушила до Кам'янського, де їх також чекав тріумф. Нашим спортсменам вдалось здобути 7 нагород: 5 золотих, 1 срібну та 1 бронзову.

Дві золоті медалі з результатом 200 кг здобув Сергій Єрофєєв, який брав участь у змаганнях серед чоловіків та ветеранів, також золото здобули: