«Кремінь» скупався у морі та поступився «Жемчужині»

11.10.2017, 17:48 Переглядів: 3 871

Футболісти з Кременчука поступаються одеситам забив гол престижу

11 жовтня футбольний клуб “Кремінь” поступився одеській “Жемчужині” з рахунком - 1:4.

"Жемчужина" - "Кремінь" - 4:1 (1:0)

Голи: Лазарович 42', Норенко 56', Акімов 63', Шестаков 87' – Тимченко 85'

"Жемчужина": Стародубець, Курко, Поспєлов, Петько, Дємєнчук, Норенков, Вдовиченко (Кулішенко, 65), Долінський (Мурашов, 70), Лазаровіч (Шестаков, 78), Паламар (Климаков, 61), Акімов. В.о головний тренер: Леонід Гайдаржи

"Кремінь": А.Олійник, Ентін, Ходуля, Ченбай, Горват, Вовкадав, Богданов, Тєртишний (Квачов, 46/Саркісян, 80), Боровський (Тимченко, 46), Степанчук (Янаков, 69), Авраменко. Запасні: Онопко, Прошенко. Старший тренер: Сергій Свистун

Попередження: Богданов

Головний арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків)

Асистенти: Сергій Толмачов (Маріуполь), Олексій Целовальников (Донецьк)

4-й арбітр: Максим Пономаренко (Одеса)

Спостерігач арбітражу: Мирон Биц (Львів)

На гру з «Жемчужиною», через проблеми зі здоров’ям головного тренера Сергія Ященка, «Кремінь» вивів Сергій Свистун. Також матч пропустив досвідчений Влад Піскун через перебір жовтих карток.

Розпочали команди жваво. Вже на перших хвилинах Богданову не вистачило кількох сантиметрів, щоб замкнути передачу Авраменка. Одесити також відзначилися кількома небезпечними моментами. Голкіпер «синьо-білих» відбив м’яч після виконання кутового вибив перед собою, тут Акімов хотів скористатися подарунком воротаря, але пробив неточно повз ворота. «Кремінь» все-таки отримав гол у роздягальню: Лазарович замкнув передачу з лівого флангу.

У другому таймі «Кремінь» міг відігратися, але спочатку Тимченко невдало скористався передачею від Горвата, згодом Квачов не зміг обіграти суперника. Господарі своїх моментів не упускали: Норенкос пробив зі штрафного, Акімов прострелив у шестірку воріт.

«Кременю» вдалося забити лише гол престижу. Тимченко після подачі Богданова обіграв Стародубцева – 3:1. Але крапку в матчі поставили одесити. Шестаков переграв Олійника пробив у пусті ворота. «Кремінь» продовжує серію невдач – 7 ігор без перемог.

До речі, у цьому матч проти "Кременя" зіграв Євген Мурашов, вихованець кременчуцьої школи футболу. Він свого часу зіграв за Чорноморець, навіть спробував свої сили за кордоном.

Післяматчеві коментарі тренерів

- По грі нашої команди нічого не буду говорити. Приїдемо, будемо розбиратися. Навіть не знаю, що сказати... Соромно, - сказав тренер "Кременя" Сергій Свистун. - Після першого тайму зробили дві заміни, футболісти у першому таймі не виконали настанови - грати більш активно та агресивно в атаці. У другому таймі вроде розпочали, але відбувся надлом і розпочалася анархія. Всі побігли вперед, всі хочуть забивати. Це футбол і нас за це одразу покарали.

В.о. головного тренера "Жемчужини" Леонід Гайдаржи:

Цікаво, що голкіпер “Кременя” Андрій Олійник неодноразово рятував команду витягуючи м'ячі один за одним. Коментатор “Жемчужини” задав риторичне питання чи виставляється тренер та команда після матчу Олійнику коньяком.

“Синьо-білі” перед матчем максимально готувалися до матчу з “Жемчужиною”. Команди не тільки купалися в Чорному морі...

«Волинь» - «Гірник-Спорт»

15 жовтня о 15.00 "Кремінь" зіграє з "Арсеналом". Матч відбудеться на стадіоні "Кремінь-Арена".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Анатолій Спиця