«Кремінь» перемагає «Черкаських мавп» та очолює турнірну таблицю

9.10.2017, 12:34 Переглядів: 3 000

Кременчуцьким слонам вдалося здобути дві перемоги поспіль у мавп з Черкас

7 та 8 жовтня кременчуцький баскетбольний клуб «Кремінь» стартував у Вищій лізі в матчі проти «Черкаських мавп».

“Черкаські Мавпи-2” – БК “Кремінь” – 54:80 (13-22; 16-19; 18-15; 7-24)

ЧМ: Ростислав Лунський – 14оч, Юрій Романовський – 12оч.

К: Ярослав Кадигроб – 15оч, Олександр Неруш – 12оч, Максим Козловець – 12оч 9 підбирань

Підопічні Євгена Федорова протягом першого матчу демонстрували впевнену гру. Гості виграли перші дві чверті й мали лідерство 10-12 очок. У третій чверті «Мавпи» не давали суперникові збільшувати гандикап. Однак у заключному періоді «Кремінь» дотиснув черкасців. Як підсумок 54 : 80, поразка дублерів «Черкаських мавп».

«Черкаські Мавпи-2» - «Кремінь-ДЮСШ-2» 63:87 (18:16, 15:25, 12:24, 18:22)
ЧМ: Романовський – 18 +5 підб; Гнойовий – 16 + 6 підб; Дейна – 7 + 4 підб.
К: Хамзаєв – 27 + 10 підб; Козловець – 16 + 7 підб; Тимощук – 15 + 6 підб.

У другій грі черкаські баскетболісти діяли значно впевненіше. Дублери зі старту повели в рахунку – 4:0 і певний час тримали хитке лідерство. Так, першу чверть «Мавпи-2» зуміли виграти 18:16. На старті другої 10-хвилинки кременчужани поступово вкотилися в гру. Зусиллями Хамзаєва та Тимощука гості вийшли вперед на відстань 7-ми балів. Але в певний момент підопічні Олександра Ворони ледь не зрівняли рахунок. Ряд триочкових від Нагорного, Дейни та Трояна наблизив «Мавп» впритул до суперника – 33:35. Втім кінцівка чверті за Кремнем – 33:41.

По-перерві черкасці знову заводяться й наближаються в рахунку, втім низка втрат та нереалізованих кидків з-під кошика не дала команді вирівняти гру. Баскетболісти «Кремня» уміло користувалися помилками суперника й відірвалися на 20 очок. Як підсумок, у четвертій чверті гості випробували у грі найближчих резервістів й довели матч до другої перемоги – 63:87. Не зуміли впоратися черкасці з Амілем Хамзаєвим. На рахунку азербайджанського бігмена 27 очок та 10 підбирань.