Дубль Ігоря Штефана не врятував «Кремінь-АТО»

18.09.2017, 12:00 Переглядів: 3 531

Кременчуцькі футболісти, які пройшли АТО, зіграли з вінничанами

17 вересня на стадіоні «Кремінь-Арена» АТОвці Кременчука зіграли матч з «Дикими Качками». Футбольний поєдинок відбувся в рамках Кубка Героїв АТО.

Перед матчем тренер вінничан дав настанову свої гравцям не «наковтатися» голів у перші 10 хвилин. «Кремінь-АТО» вже на 6 хвилині відкрив рахунок. У другому таймі Ігор Штефан відзначився дублем, але це не допомогло команді втримати перемогу, наші хлопці поступилися з рахунком - 2:3.

«Кремінь-АТО» - «Дика Качка» - 2:3.

«Кремінь-АТО»: 8. Іван Коробко, 20. Руслан Полуян, 5. Олександр Белік, 17. Олег Бажан, 7. Ігор Штефан, 16. Олександр Павлушенко, 11. Петро Хоруженко, 3. Артем Прядко,4. Василь Кіндратський, 9. Руслан Чернишов, 1. Андрій Грак, 12. Сергій Полюхович, 21. Дмитро Співак, Андрій Терещенко.

«Дика Качка»: 1. Олександр Ковальов, 2. Володимир Шило, 17. Олексій Попик, 19. Іван Кравчук, 14. Євген Біднячук, 18. Дмитро Коротков, 5. Віталій Шикір, 13. Віталій Столяров, 10. Сергій Голуков, 16. Андрій Віккань, Максим Камінський, 6. Ігор Мозилас, 2. Руслан Бродовський