«JTI» переможець Кубка Кременчука з футболу ім.В.Й.Маньковського

9.09.2017, 12:02 Переглядів: 3 867

«Табачники» мінімально обіграли «В.Кринки»

У фінальному матчі Кубка Кременчука з футболу ім. В.Й. Маньковського, який відбувся 7 вересня, «табачники» з рахунком 3:2 обіграли «В.Кринки»

«JTI» - «В.Кринки» - 3:2

Голи: Клименко-2, Паясь - Кувшинов-2)

«JTI»: Гринько, Ларіонов, Цехоцький, Паясь, Максимов, Брайко, Клименко, Резник, Гориславець, Іванченко, Глупаченко.
Запасні: Молодика, Волошин, Крутиков, Гаркун, Чернець, Батий. Тренер - Костянтин Цехоцький

«В.Кринки»: Комлєв, Новиков, В.Орендаренко, Чернишов, Цикало, Семененко, І.Орендаренко, Миколаїв, Степанченко, Миславський, Кувшинов.
Запасні: Дичко, Ліхман, Приймак, Диндіков. Тренер - Олександр Диндіков

Арбітр - Віталій Плешко
Асистенти: Антон Дробит, Сергій Зеленський
4-й арбітр - Іван Сухенко
Інспектор - Віталій Соколо

За інформацією офіційного сайту "Кремінь", у фіналі зустрілися аутсайдер та "середняк" чемпіонату.

Тому обидва колективи зробили ставку саме на цю гру, мобілізувавши всі свої явні й приховані резерви. Так у Кринок вболівальники побачили Олександра Миславського і В'ячеслава Кувшинова, «зоряний» статус яких не дозволяє їм грати в чемпіонаті, але в фіналі кубка побігати звичайно ж можна. Бойовий склад зібрали й «табачники», які вже в першому таймі підтвердили свій статус фаворита цього матчу. Клименко і Паясь зробили рахунок на табло стадіону «Кремінь-Арена» 2:0 і здавалося, що в другому таймі інтриги вже не буде. Цю думку зміцнив все той же Клименко, коли після закінчення 10 хвилин другого тайму відправив і третій м'яч у ворота кринчан.

Підбадьоритися своїй команді допоміг В'ячеслав Кувшинов, який спочатку з гри, а потім і з пенальті оформив дубль і зробив рахунок 3:2. І ось уже глядачі на стадіоні стали говорити між собою про серію пенальті, яка була б призначена в разі нічиї. Але створити суперкамбек «В.Кринкам» не вдалося, як не вдалося і «JTI» забити четвертий м'яч, хоча шанс для цього на останніх секундах у них був просто ідеальний.

Фінальний свисток Віталія Плешко зафіксував перемогу «JTI» в цьому цікавому матчі і назвав нового володаря кубка ім.В.Й.Маньковського.
Також були відзначені і кращі гравці фіналу, якими стали Геннадій Клименко та В'ячеслав Кувшинов.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь"