Кременчужани тягали залізо у Котельві

6.09.2017, 14:35 Переглядів: 3 630

5 спортсменів СК «Титан» змагалися на Відкритому Кубку Полтавщини з класичного жиму лежачи

2 вересня у Котельві відбувся Відкритий Кубок Полтавщини з класичного жиму лежачи. У змаганнях брали участь 50 спортсменів з різних куточків Полтавської області та сусідніх областей.

Кременчук представляла команда СК «Титан», а саме: Володимир Мартинюк, Володимир Самарцев, Ольга Дроздова, Дмитро Погребняк та Богдан Большаков, які тренуються під керівництвом віце-президента СК «Титан» Владислава Крамаренка.

Ольга Дроздова у ваговій категорії 72 кг з результатом 82,5 кг виборола перше місце, а друге здобула в абсолютній першості.

Дмитро Погребняк у ваговій категорії 93 кг з результатом 160 кг здобув третє місце.

Вітаємо спортсменів та бажаємо міцного здоров'я та нових перемог.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК «Титан»