Кременчужани під палючим сонцем пробігли 42 км

22.08.2017, 13:31 Переглядів: 3 969

Спортсмени долали дистанції 3, 10, 21 та 42, 195 км на традиційному марафоні «Визволення» у Харкові

Кременчуцькі бігуни взяли участь у міжнародному традиційному марафоні «Визволення», який відбувся у Харкові 20 серпня.

Цього року в забігах взяли участь близько 4 тис. осіб. Серед учасників марафону були харків'яни, воїни АТО, спортсмени з інвалідністю, представники інших міст України та країн ближнього закордоння, а також гості з міст-побратимів. Вони бігли на дистанціях 3 км, 10 км, 21 км і 42, 195 км.

Під палючим сонцем маршрут марафону пролягав від стадіону «Динамо» по вул. Сумській до П'ятихаток і назад.

За підсумками забігів кременчужани стали переможцями на дистанціях:
10 км

1 місце Дмитро Мусіятченко (Кременчук), категорія абсолют, фінішував з результатом 30:27

2 місце Валерій Гура (Кременчук) в категорії 60+ з результатом 1:29:31

Крім особистих перемог 10 кременчужан завоювали першість і в командному заліку (350 очок). Друге місце посіла команда з Маріуполя, а третє - Слов'янськ. Про це у фейсбук написав Сергій Година.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Сергій Година, Харківська міська рада