Кременчуцький регбіст привіз додому пам’ятну медаль після «бою» з поляками

30.05.2017, 12:03 Переглядів: 2 486

Ростислав Арестов став кращим гравцем сутички тестових матчів Україна-Польща

Кременчуцькі регбісти у складі юніорської збірної України з 23 по 27 травня провели навчально-тренувальний збір та тестові матчі з командою Польщі. У результаті чого Ростислав Арестов привіз до Кременчука пам'ятну медаль.

Тестова гра між юніорськими збірними командами України та Польщі віком до 20 років відбулась на столичному стадіоні ВПС 25 травня. Перший тайм завершився перемогою польської збірної – 12:0. В другому таймі українці набрали 7 очок, але поступилася натиску противника і програли з рахунком 27:7.

27 травня у другому спарингу господарям вдалося взяти реванш. «Жовто-сині», здолавши поляків з рахунком 15:12, виявилися сильнішими західних сусідів.

- Кременчужани грали в усіх матчах - Арестов і Уманець без замін, - зазначив граючий тренер «Бастіону» Володимир Будніков. - Пам'ятну медаль «Кращому гравцеві сутички тестових матчів Україна-Польща» за рішенням команди дали Арестову Ростику. Сподіваємося, що наші хлопці потраплять до складу збірної України на Чемпіонат Європи, який проходитиме у Франції.

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: Федерація регбі України, Володимир Будніков