Кременчуцького боксера у фіналі зупинила травма

24.05.2017, 16:01 Переглядів: 3 146

Вихованець СК “Легіон-Спорт” Ігор Фалюш завоював бронзу змагань

21 травня у Рівному завершився Чемпіонат України з боксу серед молоді 1999-2000 р.н. У змаганнях взяли участь 162 найсильніших боксери України.

Кременчук представив вихованець СК “Легіон-Спорт” Ігор Фалюш (студент педагогічного коледжу ім Макаренка). Наш боксер у ваговій категорії 69 кг посів ІІІ місце.

Всього у ваговій категорії Ігоря було 23 спортсмени. У першому бою Ігор переміг з рахунком 4:1 у боксера з Запоріжжя. Другий поєдинок закінчився достроково, кременчужанин відправив боксера з Вінниці у нокаут, а в 3-му бою виграв по очках спортсмена з Білої Церкви. У півфіналі Ігор Фалюш не зміг боксувати через отриману травму.

До чемпіонату спортсмена підготували тренери Михайло Мельник та Андрій Андрейченко.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Рівненська обласна рада, ФБУ