Кременчуцькі АТОвці розгромили спецназівців з Кропивницького

20.05.2017, 18:34 Переглядів: 2 985

Доля матчу була вирішена вже у першому таймі

19 травня кременчуцькі АТОвці в складі "Кремінь-АТО" розгромили спецназівців з Кропивницького з рахунком 3:0. На стадіоні "Кремінь-Арена" футболісти провели першу домашню гру в третьому Кубку Героїв АТО. Після виїзної нічиєї з "Дикою качкою" з Вінниці, кременчужани прагнули порадувати своїх вболівальників.

Незважаючи на зливу, яка розпочалася з перших хвилин матчу, футболісти грали на високих швидкостях. Тиск на ворота суперника приніс свої плоди. Вже на 18 хвилині рахунок відкрив Руслан Близнюк. За кілька хвилин з дальньої позиції потужним ударом "Кремінь-АТО" подвоїв рахунок, а до перерви поставив крапку у матчі - 3:0.

"Кремінь-АТО" - 3-й полк спецназу (Кропивницький)

Голи: Р.Близнюк 18', О.Павлушенко 21', І.Штефан 34'