28 квітня футбольний клуб «Кремінь» програв «Тепловик-Прикарпаттю». Кременчуцька команда мінімально поступилася івано-франківцям та збільшила відрив від лідерів Жемчужини та Руху.

«Тепловик-Прикарпаття» - «Кремінь» - 1:0 (0:0)

Асистенти арбітра: Дарійчук С.В. (Чернівецька обл.), Бамбурак В.Б. (Чернівці)

Четвертий арбітр: Салаш І.І. (Калуш)

Спостерігач арбітражу: Шевченко В.О. (Харків)

Кремінь: Онопко, Піскун, Москалик, Ентін, Горват, Лісовий, Богданов, Кошадзе (Іванов, 78), Степанчук (Тєртишний, 65), Тимченко, Козлов. Запасні: Лєнчінков, Бобров, Кравчук, Скоцький. Головний тренер: Сергій Ященко

Прикарпаття: Вульчин, Громоляк, Приймак, Прошак, Бочкур, Бойко, Веприк (Дербах, 70), Боришкевич, Януш (Денега, 61), Комар (Гуменюк, 85), Худобяк. Запасні: Плетеницький, Сем'янчук, Француз. Головний тренер: Володимир Ковалюк

До матчу, на жаль не встиг відновитися Богдан Бичков. Його на полі з перших хвилин повноцінно замінив Влад Піскун, який встигав перекривати весь фланг.

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі. «Прикарпаття» з перших хвилин почав пресингувати «Кремінь» Так після кутового Онопко вибив м’яч зі штрафного, згодом Горват заблокував гострий удар суперників. Наші хлопці також перевіряли на пильність голкіпера «Прикарпаття». Кошадзе обійшовши трьох захисників зі штрафного майданчика пробив повз стійку воріт. Зі штрафного, метрів з 20, Артем Козлов ризикнув пробити одразу у ворота, але м’яч пролетів повз. Вразити ворота у першій половині матчу жодній з команд так і не вдалось.

Після перерви одна з атак господарів принесла свої результати. Так на 61 хвилині Худоб'як з лінії штрафної пробив у дальній кут воріт – 1:0. До речі, Ігор Худоб’як очолює перегони бомбардирів у другій лізі, зараз він у своєму активі має 23 голи.

Після пропущеного м’яча «синьо-білі» намагались відігратись, але суперникам вдалося вберегти свої ворота «сухими».

На після матчевій прес-конференції головний тренер «Прикарпаття» Володимир Ковалюк поділився враженнями від переможної гри проти кременчуцького "Кременя":
- Одна з кращих команд Другої ліги поводила себе непристойно. Взяли зламали двері у роздягальню – вибили просто. Треба вміти програвати. Ми теж програємо на виїзді, але ми стадіон не розносимо.
Хлопці добре грали. Попри те, що всі розуміли, що гра буде напружена і бойова. Якщо люди аплодують команді, то ми на правильному шляху. Мені дуже приємно, що ми сьогодні виграли у лідера Другої ліги. Це досить достойна команда. Ми хотіли показати нашим вболівальникам, що можемо вигравати не тільки в слабших команд, а й в сильніших. І показали.

Результати 27 туру, 28-30 квітня
«Тепловик-Прикарпаття» - «Кремінь» - 1:0
«Реал Фарма» - «Нікополь» - 2:0
«Металург» - «Енергія» - 1:13
«Рух» - «Поділля» - 3:1
«Нива» - «Мир» - 2:0