Кременчужанин у 37 років завоював свою першу медаль з дзюдо

1.03.2017, 11:31 Переглядів: 3 382

Ще й 18 медалей у маленьких дзюдоїстів:)

26 лютого в Одесі пройшов ІІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо серед ветеранів. Найстаршому спортсмену на турнірі було 87 років. Кременчук вперше представлений на змаганнях такого рангу. 37-річний спортсмен клубу "КРЕМЕНЬ ДЗЮДО" Максим Савельєв завоював першу свою медаль. У своїй віковій групі провів 5 сутичок, що дозволило йому зайняти 3 місце. Вітаємо Максима Савельєва з його першою медаллю.

Днем раніше у Полтаві відбувся чемпіонат області одразу у двох вікових групах. Боролись спортсмени у двох вікових групах: до 13 та до 21 року. У віковій групі до 21 років наші борці були молодше відбіркового віку, але змогли показати гідну боротьбу.