Кременчук здолав Полтаву у «Кубку виклику». Матч-відповідь за тиждень

12.02.2017, 09:38 Переглядів: 2 541

У Полтаві кременчуцька команда перемогла полтавчан

Вчора, 11 лютого у Полтаві відбувся перший матч Кубка Виклику з футзалу між збірними Полтави та Кременчука.

Полтава - Кременчук - 1:4

Полтава: Шостак, Банний, Піддубний, Мілько, Нечипорук, Кальченко, Швей, Хрипко, Манасян, Місяйло, Ситак. Тренер - Валентин Піддубний

Кременчук: Прихожий, Подорожний, Аліфанов, Кравчук, Приймак, Крупін, Лапа, Смірнов, Кувшинов, Скляренко, Галата, Юрченко. Тренер - Валентин Цвєлих

Голи: Місяйло (23) — Лапа (29, 38), Скляренко (45), Смирнов (47).

Господарі майданчика розпочали дуже активно, з перших хвилин використовували тактику п'ятого польового гравця, роль якого дуже впевнено виконував досвідчений Шостак. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу Кременчука. Але така тактика, як відомо, чревата голом в порожні ворота, що ледь не сталося з полтавчанами в першому таймі. Прихожий зафіксував м'яч після удару по його воротам і направив його, здавалося б, уже напевно, без шансів для свого візаві. Але Шостак все ж якимось дивом встиг повернутися в ворота і витягнути цей мертвий м'яч. У свою чергу пару раз в першому таймі свою команду виручив і Прихожий, а одного разу від вірного гола кременчужан врятувала лише штанга. Однак, під кінець першої 25-хвилинки полтавчанам таки вдалося реалізувати більшість. Шостак класною передачею знайшов неприкритого Місяйло і Андрій ударом з носка розстріляв Прихожого - 1:0.

У другому таймі через дев'ять хвилин після відновлення гри кременчужанам вдалася блискуча комбінація, розіграли яку Крупін і Лапа. Саме Сергій ударом між ніг пробив Шостака. Трохи пізніше Лапі асистував вже Кулька, а сама комбінація виглядала не менш ефектно. А ось на рахунок третього гола полтавські вболівальники дискутували ще довго після закінчення матчу. Навіть після перегляду повторів з декількох камер важко сказати однозначно був фол або Місяйло малював його. А вся справа в тому, що після цього епізоду, кременчужани перехопили м'яч і втекли в швидку контратаку, в якій Скляренко забив третій м'яч. Цей епізод явно вибив полтавчан з колії, які ще могли поборотися за прийнятний для себе результат. Як підсумок, кременчужани в кінці матчу забили четвертий м'яч, автором якого став Кирило Смірнов.

Матч-відповідь відбудеться у Кременчуці за тиждень 18 лютого в СК «Політехнік» о 13:00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Олег Дубина (doa.in.ua)