Кременчужанин придбав «автоцивілку» і виграв навігатор від СГ «ТАС»

10.05.2013, 12:45 Просмотров: 2 254 Комментариев: 4

Кременчужанин придбав «автоцивілку» і виграв навігатор від СГ «ТАС»Кременчужанин Олександр Росик придбав поліс обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників у Страховій Групі «ТАС» і в рамках акції «3 в 1» отримав поповнення рахунку номеру мобільного телефону та виграв навігатор!

– Я навіть і не сподівався, що щось виграю і, навіть, отримавши в офісі Компанії подарунок, важко було у це повірити, – ділиться враженнями Олександр Росик. В СГ «ТАС» завжди хороше обслуговування, персонал уважний та люб’язний, завчасно нагадають, що термін дії полісу закінчується, а тепер ще й така приємна несподіванка!»

 

«Вже не вперше наша Компанія проводить акцію «3 в 1» з «автоцивілки», яка з кожним роком набуває все більшої популярності серед населення. Нашим клієнтам приємно разом з оформленням полісу отримати додаткове заохочення, тому, оцінивши переваги акції, цікавляться її проведенням в майбутньому, – розповідає директор Кременчуцької філії СГ «ТАС» Людмила Шевченко.

 

Кременчужанин придбав «автоцивілку» і виграв навігатор від СГ «ТАС»

 

СГ «ТАС» вже протягом 15 років надає фінансову підтримку своїм клієнтам у складних та непередбачуваних життєвих ситуаціях, у чому також переконалися кременчужани, яким Кременчуцька філія СГ «ТАС» виплатила понад 2 мільйони гривень страхових відшкодувань у 2012 році та вже близько 200 тис. грн за два місяці поточного року.

 

У рейтингу страхових компаній «Insurance TOP» СГ «ТАС» вже кілька років поспіль знаходиться у трійці лідерів з продажу полісів ОСЦПВ, а за результатами 2012 року почесно зайняла Перше місце з виплат з даного виду страхування, виплативши 89,5 млн грн страхових відшкодувань.

 

Враховуючи, що кожна 10-та виплата здійснюється CГ «ТАС», вдосконаленню процесу врегулювання приділяється особлива увага. При збільшенні кількості справ з врегулювання з «автоцивілки» у минулому році майже на 10% (понад 8 тис.) у порівнянні з 2011 роком, Компанії вдалося скоротити терміни врегулювання на 34%. Крім того, більшість продавців та агентів СГ «ТАС» не тільки реалізовують поліси, але при настанні страхового випадку допомагають клієнтам зібрати всі необхідні документи для отримання страхового відшкодування.

 

На правах рекламы

0
Автор: admin Источник фото: СГ «ТАС»
Теги:

Комментарии: 4

0
10 мая 2013 18:39

Хорошо, что он не выиграл видео регистратор, т.к. депутаты от комсомольско-бандицкого БЮТ хотят запретить водителям пользоваться ими.

0
0
21 мая 2013 12:36

Контролер Реальности,
Есть также другой законопроект, который предусматривает обязательное их наличие.

0
0
9 июня 2013 05:51

Навигатор наверное отечественный, типа "Сусанин" :)

0
0
9 июня 2013 07:04

Mazepa70,
Вітчизняний би називась "супутник не знайдено" fellow

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх