Кременчужани "підсіли" на давно позабуту гру "Мафія"

10.02.2012, 09:48 Просмотров: 3400 Комментариев: 2

Кременчужани "підсіли" на давно позабуту гру "Мафія"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У місті з'явились клуби, які пропонують приєднатись до них – за невелику плату

Колись перехожих дивували товариші, які у простирадлах бігали по площі Леніна або у ластах грали у футбол. Це були гравці «Дозору», яким доводилось виконувати дуже різні та смішні завдання. Тепер кременчужани почали захоплюватись старою-новою грою – «Мафією». Новою, бо ще кілька років тому ніхто не збирався у клубах чи кафе, аби у неї пограти, а тим паче за гроші. Старою, бо цю гру багато хто пам'ятає з дитинства. Тут вам і мирні мешканці, і мафія, яка їх вбиває, і інспектор, що повинен знайти та знешкодити мафіозі, і інші персонажі. Для цієї гри потрібна велика компанія, а назбирати серед своїх друзів бажаючих пограти у «Мафію» не завжди виходить. Тож у місті з'явились клуби, які пропонують приєднатись до них – за невелику плату.


– Коштує 15 гривень за вечір – десь 4 години, проте це дозволяє урізноманітнити ваше дозвілля та завести нові знайомства. І прикольно, мені подобається. Особливо, якщо я – мафіозі, вони мене впіймати не можуть і я виграю, – каже 21-річна Ірина.


Організатор одного з таких клубів розповів нам, що пограти у «Мафію» приходять різні за віком люди – комусь 17, а комусь і 35. Дехто зявляється час від часу, а хтось не пропускає жодної гри, став її фанатом і навіть їздить на рейтингові ігри, які проходять в інших містах.


– У Харкові, наприклад, «Мафія» живе на 2-3 роки довше, ніж у Кременчуці. Там із десяток різних клубів. Загалом є два різновиди «Мафії». У класичній більше правил, яких потрібно притримуватись. Наприклад, звертатись до учасників під час гри потрібно на «Ви», не допускаються нецензурні вислови, образи, тощо. За чотири порушення гравець покидає гру. У класичній «Мафії» будь-яка помилка може коштувати дуже дорого. Некласична гра – там залишається лише сама суть, проте немає такої стратегії та тактики. Дуже хочемо, аби приходило більше новачків – з ними цікавіше грати, бо ти не знаєш ще людину, її реакцію і важко сказати, блефує вона чи ні.


Є клуби, у яких навіть запровадили дрес-код. Щоб пограти у «Мафію», яка проходить у Молодіжному парламенті, потрібно прийти, наприклад, у стилі «італійської мафії».


– Так, грати у «Мафію» – це цікаво, ми інколи з друзями ходимо, – ділиться з нами кременчужанка Марія. – Але все ж більше люблю, коли граємо своєю старою компанією – можемо вигадувати такі неймовірні легенди та історії, не дуже слідкувати за ненормативною лексикою, що потім животи від сміху болять. Але збиратись задля «Мафії» виходить рідко, тож добре, коли є можливість кудись піти.

Автор: nikolaeva
Теги: Мафия

Комментарии: 2

308
10 февраля 2012 15:18

Ну и где (мафиози) собираются я тоже хочу присоединится к игре

0
10 февраля 2012 15:34

bodyny,
Победы 48\1 Неклассическая мафия, зовут Богдан, номер 0674637979. четверг суббота 18:00)

Цитата: Boka
Некласична гра – там залишається лише сама суть, проте немає такої стратегії та тактики.

Что за бред? Неклассическая игра имеет больше в 3 раза ролей чем классика, чем расширяет круг тактик и стратегий + за столом максимум не 10, а 15 человек.
На счет правил поведения, почти все тоже что и с классикой, только на "ВЫ", не обязательно,(хотя 60% игроков обращаются к друг другу именно на "ВЫ").
Кстати Неклассическая мафия, появилась за долго до классики.
"Игра придумана весной 1986 года студентом факультета психологии МГУ Дмитрием Давыдовым" (с) вики

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх