Ющенко і Шаймієв поділять "Укртатнафту"

17.06.2005, 10:06 Просмотров: 1 021
Україна і Татарстан вирішили уточнити приналежність пакетів акцій нафтопереробного заводу "Укртатнафта". Про це повідомила прес-служба президента Татарстану Мінтимера Шаймієва з посиланням на його зустріч 10 червня в Києві з Президентом України Віктором Ющенко. За її даними, на зустрічі Шаймієв висловив побажання остаточно прояснити ситуацію навколо заводу.
"Ми повинні ще раз подивитися процес капіталізації компанії, приналежність пакетів акцій - скільки татарській стороні, скільки - українській.

Україна і Татарстан вирішили уточнити приналежність пакетів акцій нафтопереробного заводу 'Укртатнафта'. Про це повідомила прес-служба президента Татарстану Мінтимера Шаймієва з посиланням на його зустріч 10 червня в Києві з Президентом України Віктором Ющенко. За її даними, на зустрічі Шаймієв висловив побажання остаточно прояснити ситуацію навколо заводу.
'Ми повинні ще раз подивитися процес капіталізації компанії, приналежність пакетів акцій - скільки татарській стороні, скільки - українській. По ряду моментів ми вже пройшли судові розгляди', - сказав Шаймієв. За словами Шаймієва, українська сторона висуває претензії щодо обсягів постачання нафти з Татарстану на 'Укртатнафту', і порушує питання про паритетну участь у переробці і видобутку нафти. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх