Хто ви-новий податківець?

8.03.2007, 16:03 Просмотров: 1 116
Першого березня почав виконувати свої обов'язки голова державної податкової адміністрації в Полтавській області Михайло Карасик.
Новий головний податківець області пан Карасик-син екс-міністра АПК, отримав призначення на Полтавщину напередодні власного дня народження

Першого березня почав виконувати свої обов'язки голова державної податкової адміністрації в Полтавській області Михайло Карасик.
Відповідно до наказу голови Державної податкової адміністрації України від 15 лютого, головою ДПА в Полтавській області призначено Михайла Юрійовича Карасика, який почав виконувати свої обов'язки з першого березня 2007 року.
Михайло Юрійович Карасик народився 17 лютого 1966 року в місті Задонськ Липецької області Російської Федерації. У 1988 році закінчив Українську сільськогосподарську академію. Працював економістом в агропромисловому комплексі держави, займав відповідальні посади в Міністерстві закордонних справ України. У 1998 - 2000 роках - перший заступник начальника Київського міського управління з монополії на виробництво та обіг спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів Держспецмонополії України. З квітня 2000 по червень 2005 року очолював Державну податкову інспекцію у Дніпровському районі м. Києва. До останнього часу був головою наглядової Ради ВАТ 'Регіон-продукт'.
Має спеціальне звання - радник податкової служби І рангу. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх