КРУ вважає, що КП "Теплоенерго" втрачає свої доходи постачаючи газ КВБЗ

20.12.2006, 09:12 Просмотров: 986
Контрольно-ревізійне управління України виявили, що деякі комунальні підприємства житлово-комунального господарства втрачають свої доходи. Як передає "Росбізнесконсалтінг", про це заявив заступник голови ГоловКРУ Сергій Бельчик.
Так, за його словами, КП "Теплоенерго" (м. Кременчук) у договорі з ВАТ "Крюківський вагонобудівний завод" про виробництво теплової енергії на давальницьких умовах не врахувало особливостей когенераційної установки, що виробляє як теплову, так і електричну енергію.

Контрольно-ревізійне управління України виявили, що деякі комунальні підприємства житлово-комунального господарства втрачають свої доходи. Як передає 'Росбізнесконсалтінг', про це заявив заступник голови ГоловКРУ Сергій Бельчик. Так, за його словами, КП 'Теплоенерго' (м. Кременчук) у договорі з ВАТ 'Крюківський вагонобудівний завод' про виробництво теплової енергії на давальницьких умовах не врахувало особливостей когенераційної установки, що виробляє як теплову, так і електричну енергію. У результаті комунальному підприємству передавалася тільки теплоенергія, а електроенергія залишалася на заводі. Причому вартість газу, витраченого на її виробництво, не відшкодовувалася. С.Бельчик відзначив, що в такий спосіб КП 'Теплоэнерго' недоодержало 3,77 млн грн доходу. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх