Спрощена система оподаткування стає складнішою

3.11.2005, 16:11 Просмотров: 921
Кременчуцька міська влада вже вкотре виносить на обговорення проект рішення про встановлення нових ставок єдиного податку для підприємців – фізичних осіб. Деяким підприємцям доведеться платити значно більше...

Більше п’яти тисяч людей у Кременчуці заробляють собі на життя, оформивши “єдиний податок”. Малий бізнес (потенційні власники – середній клас нашого суспільства) – один з основних наповнювачів місцевого бюджету. Ставки єдиного податку, за винятком відрахувань у спеціальні фонди, надходять у бюджети районів.
Новий проект, який планується ухвалити вже найближчим часом, передбачає значне подорожчання так званих “інших видів діяльності” з 60 грн. до 100 грн., “оренди” – до 200 грн. За торгівлю секонд-хендом у разі прийняття рішення доведеться платити 150 грн., антикваріатом – 200 грн. Вдвічі подорожчають “перукарські послуги” – до 80 грн.
Зміниться підхід до оподаткування власників магазинів. Зараз ставка єдиного податку залежить від місця розташування об’єкту торгівлі. Після прийняття рішення у запропонованому вигляді на розмір ставки впливатиме те, чи є ваш магазин спеціалізованим. За роботу спеціалізованого магазину доведеться платити 100 грн., неспеціалізованого – 120 грн. (незалежно від місця його розташування).

P.S. Минулого тижня відбулися громадські слухання з розгляду проектів рішень щодо розмірів тарифних ставок місцевих податків і зборів та єдиного податку. Тепер вони будуть скореговані з урахуванням зауважень та винесені на затвердження сесії. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх