Пенсійний вік українцям не піднімуть доти, доки ми не станемо жити довше

19.10.2016, 08:30 Просмотров: 2 329 Комментариев: 5

Що Уряд пообіцяв МВФ

Уряд не має наміру порушувати питання про підвищення пенсійного віку для українців, поки не буде збільшено тривалість життя на 7-10 років, повідомляє прес-служба Кабміну.

 

-З огляду на весь цей шум, який сьогодні знову піднімається в ЗМІ, я хочу ще раз чітко заявити: ні в меморандумі з МВФ, ні в уряді про підвищення пенсійного віку на сьогодні мова не йде, - цитує віце-прем'єр-міністра Павла Розенка прес-служба.

 

В ефірі телеканалу «112 Україна», Розенко нагадав, що бере участь в переговорному процесі з МВФ з 2005 року і на всіх переговорах питання підвищення пенсійного віку піднімалося.

 

- Але ми все ж ні в 2005, ні в 2008 році не піднімали пенсійний вік, - заявив Розенко.

 

Інформація, щодо ймовірного підвищення пенсійного віку широко обговорювалась останнім часом у зв'язку з переглядом змісту Меморандуму про економічну і фінансову політику задля продовження кредитного співробітництва з МВФ.

 

Виконання положень нового Меморандуму обіцяє дати змогу до кінця року залучити додатково $1,3 млрд. фінансової підтримки від Фонду. Але головними досягненнями виконання умов Меморандуму мають стати спрощення ведення бізнесу, посилення захисту прав власності, підвищення ефективності боротьби з корупцією і управління державними підприємствами, зміцнення фінансової системи країни, запевяють урядовці.

 

У оприлюдненому 3-го жовтня Меморандумі зазначено, що Україна взяла на себе зобов'язання прийняти до кінця 2016 року пенсійну реформу. Запровадження параметричної пенсійної реформи передбачає скорочення дефіциту Пенсійного фонду. Одним із шляхів такого скорочення може бути зміна пенсійного віку та інших показників пенсійної системи. У той же час, в МВФ не наполягають лише на віковому вирішенні проблеми, а зазначають, що необхідно скоротити дефіцит Пенсійного фонду – шляхом перегляду пенсійних пільг для різних категорій громадян, розмірів пенсій та джерел фінансування Пенсійного фонду.


Автор: Руслана Горгола Источник фото: архив "Кременчугского Телеграфа", автор: Дмитрий Бабец
Теги:

Комментарии: 5

2 721
19 октября 2016 10:01

Значить піднімуть

0
258
19 октября 2016 10:15

Они просто маскируют это все. Поднимут 100%. ЕС скажет, а он скажет. Это неизбежно!

0
691
19 октября 2016 11:27

И зачем платить в пенсионный фонд если до пенсии не дожить?

0
108
19 октября 2016 11:54

И до какого возраста планируют поднимать? 65 лет для всех?

0
2 721
19 октября 2016 13:03

Цитата: qwerty
ЕС скажет, а он скажет.
Наш главный кредитор МВФ, ЕС нам почти ничего не дает. Вы читали меморандум? Это доклад вассала сюзерену, который хочет получить кость с его стола. Барону Розенко вообще рот открывать по этому вопросу не стоит. Под меморандумом его подписи нет, там только герцогы и грифиня:) И черным по белому они написали и пообещали: ...к концу декабря 2016 года, принять закон постепенно корректирующий обязательный возраст выхода на пенсию (поправьте меня, если что знатоки английского, может я не так понял?). В какую сторону они будут корректировать у меня сомнений нет.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх