Вітчим-нудист «засвітився»

25.10.2007, 17:10 Просмотров: 959
За оголення своїх чоловічих «принад» перед 12-річною дівчинкою чоловіку світить до трьох років за гратами. Дитина розповіла про «витівки» співмешканця своєї матері рідному батькові..

У поле зору кременчуцьких правоохоронців минулого тижня потрапив 39-річний чоловік – йому закидають розбещення 12-річної дочки його співмешканки. До міліції з цією заявою звернувся батько дитини – мала сама розповіла йому про поведінку так званого вітчима. Співробітники правоохоронних органів завітали до цієї родини в гості. Вони задокументували той факт, що чоловік оголює свої статеві органи у присутності дитини.
Разом із психологом міліціонери поспілкувалися з дівчинкою… «За її словами, співмешканець матері вже декілька місяців намагається приставати до неї, ходить голий по квартирі, – кажуть у міліції. – В основному він «старався», коли матері не було вдома, або вона виходила до іншої кімнати. Підозрюваний свої вчинки, звісно ж, заперечує».
Зараз дівчинка проживає разом з рідним батьком. За фактом розпусних дій було порушено кримінальну справу за статею 156. Санкція за нею складає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі до трьох років. 
0
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх